Paramara ile Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Cepbank Yatırımı

Paramara ile Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Cepbank Yatırımı

Paramara ile Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Cepbank Yatırımı

İngbank Kredi veya Banka Kartıyla Anında Yatırım Fırsatı

ParaMara uygulamasını aşağıdaki linklere tıklayarak App Store, Google Play Store’dan “Paramara” yazarak ücretsiz olarak indirebilirsin!

Bununla uğraşmak istemezsen, PARAMARA yazıp 2205’e gönder, biz link’ini cep telefonuna göndeririz.

Eğer ING Bank müşterisi isen; T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra 4 haneli şifreni belirleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Uygulamayı indirip kaydınızı tamamladıktan sonra İNG Bank Kredi veya Banka kartınızı tanımlatılmasına onay vermeniz gerekmektedir. Kartlarınız kaydınızdan sonra otomatik olarak programda yer alacaktır. Daha sonrasın da “Para Gönder” menüsünden “Cep No.”yu seçmen yeterli.

Ondan sonra bir yakınınıza veya arkadaşınızın numarasını girerek gönderimi tamamlayabilirsiniz. Gönderimin gerçekleştikten sonra güvenliğini sağlamak için 08502220600 ING Bank müşteri hizmetleri tarafından hemen aranıp, işlemi onaylayıp onaylamadığın sorulacaktır. Onayının ardından transferin tamamlanacaktır.

Referans numarası gönderim yaptığınız cep telefonuna SMS ile ulaştırılır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra sitemiz üzerinden para yatırma sayfasına giriş yaparak aşağıda ki görselde gösterildiği şekilde Cepbank kısmından İNGBANK’ı seçip ;

İlgili alanlara parayı gönderim yaptığınız kişisinin Cep Telefonu No’sunu, Doğum Tarihini, TC kimlik numarasını ve o telefon numarasına giden Referans kodu ile birlikte kendi Cep telefonu numaranızı ve miktarı ilgili alanlara girerek Para Yatırma butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer gönderen ve alıcı ING Bank müşterileri ise ParaMara ile günlük 19,990 TL gönderim yapılabilir. ING müşterisi olmayan kullanıcılarına aynı gün içerisinde 1,990 TL gönderim yapılabilir.

Gönderim yapacağınız tutar 10 ve katları olacak şekilde en az 20 TL olarak işlem yapabilirsiniz. Ortalama 10-20 dakika içerisinde yatırımınız onaylanıp hesabınıza geçişi gerçekleştirilecektir. Bonus kullanımı yapacaksanız yatırım yapmadan önce hediye kutucuğuna tıklarak % 20 Cepbank Bonusunu aktif etmeyi unutmayınız.

 

Paramara ile Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Cepbank Yatırımı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla